ЧС-2022: футболісти Марокко витратять €25 млн призових на допомогу бідним

23 Грудня 2022, 11:29
ЧС-2022: футболісти Марокко витратять €25 млн призових на допомогу бідним-1200x800
На турнірі марокканці посіли четверте місце

Футболісти збірної Марокко витратять усі призові за участь у чемпіонаті світу у Катарі на допомогу бідним дітям і родинам співвітчизників.

Про це повідомляє журналіст Халід Бейдун.

На турнірі африканці посіли четверте місце. У матчі за бронзові медалі команда Валіда Реграгі поступилася Хорватії з рахунком 1:2. За даними Associated Press, марокканці отримали за участь у турнірі 25 млн євро.

Марокко вдалося стати першою африканською й арабською збірною, яка дісталася півфіналу світової першості. Марокканська команда стала одним із відкриттів турніру, випередивши на груповому етапі Хорватію, Бельгію та Канаду.