Отримайте ексклюзивний доступ до новин Отримати

Збірна України подолала позначку у 50 золотих нагород Дефлімпіади

13 Травня 2022, 13:29
Збірна України подолала позначку у 50 золотих нагород Дефлімпіади-1200x800
Усього на рахунку нашої команди 116 медалей і вона залишається безперечним лідером

Завершився 11-й день змагань Дефлімпіади, яка триває в місті Кашіас-ду-Сул (Бразилія), де національна збірна команда України завоювала ще 6 нагород – 3 золоті, 1 срібну та 2 бронзові.

Зокрема, чотири нагороди українці вибороли у спортивному орієнтуванні на довгій дистанції: у жіночих змаганнях перемогу здобула Ганна Федосєєва, а у чоловічих – Олександр Санькін. Крім цього, Руслан Ніколаєнко здобув срібло у чоловіків, а Ганна Андросович – бронзу у жінок.

Ще дві нагороди збірна України здобула у кульовій стрільбі. Чемпіонкою стала Віолета Ликова (стрільба з малокаліберної гвинтівки з трьох позицій), а бронзовим призером – Сергій Фомін (стрільба з малокаліберного пістолета, 25 м).

Таким чином збірна України залишається абсолютним лідером змагань у медальному заліку. Всього у нашої команди 116 медалей, серед яких – 51 золота, 31 срібна та 34 бронзові нагороди.