Отримайте ексклюзивний доступ до новин Отримати

Збірна Англії розгромила Уельс і вийшла у плей-оф ЧС-2022

30 Листопада 2022, 00:24
Збірна Англії розгромила Уельс і вийшла у плей-оф ЧС-2022-1200x800

В Ер-Раяні на стадіоні "Ахмед бін Алі" завершився матч третього туру групового етапу чемпіонату світу з футболу, в якому збірна Англії протистояла команді Уельсу.

Матч завершився перемогою родоначальників футболу з рахунком 3:0.

Англійці не змогли втілити у голи свою ігрову перевагу у першому таймі, який завершився нульовою нічиєю, але у другій половині гри були нестримними.

На 50-й хвилині Маркус Решфорд взяв на себе відповідальність і завдав прямого удару зі штрафного у правий верхній кут, направивши м'яко м'яч над стінкою. Воротар Ворд не впорався з класним ударом нападаючого.

А вже за хвилину, на 51-й, захисник валлійців Бен Девіс чомусь почав возитися на лівому фланзі з м'ячем і потрапив під відбір Решфорда. Далі Кейн прострілив через воротарську дальню штангу, де Фоден без проблем забив м'яч у ворота з пари метрів - 2:0.

А на 68-й хвилині Трент Александер-Арнольд зробив закид зі своєї половини поля на хід Решфорда. Маркус забіг правим флангом за спину Родону, увійшов до штрафного майданчика і пробив з-під двох захисників у ближній кут. Голкіпер Ворд знову не зорієнтувався і пустив м'яч між ніг.

Таким чином, збірна Англії набрала 7 очок і виграла груповий турнір, вийшовши у плей-оф з першого місця.